| anonim_4396 a întrebat:

M-am dezvirginat cu iubitul meu și s-a întâmplat a 2 a oară când sa o facem protejat sa curgă sânge și după câteva zile a curs super puțin sânge și nu știu de ce, ciclul trebuia sa-mi vina peste câteva zile.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ionut, sa inteleg ca ai avut sex cu iubitul, adica un alt barbat in anus, sau esti hermafrodit?

| Gurgiu a răspuns (pentru Violleta2022):

Era întrebare pusă pentru o fata nu pentru mine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gurgiu):

De ce, fata este incapabila sa-si faca un cont gratis pe TPU?
Este jenant sa vii tu aici, ca baiat si sa intrebi in numele tau:" M-am dezvirginal cu iubitul meu..."
Macar fii sincer, ca nu ti se intampla nimic!

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Dai cu rasina de brad ca functioneaza 100%