| romanceraselaelisa a întrebat:

Buna,am o problema iubitul meu vrea sa facem dragoste dar nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta? plz cat mai exact

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti doresti si tu sa o faci atunci fa-o dar daca nu, atunci spune-i ca nu iti doresti si daca tine la tine te va intelege si te va astepta atata timp cat va fi nevoie

| swagMeOutBitch a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci inseamna k esti mult prea mica pentru asta..mai bine ti-ai gasi alt iubit care sa nu iti ceara ceva la schimb k este cu tine si care te iubeste si fara sa faceti ''dragoste''

| Elvina a răspuns:

Daca nu vrei, nu faci. Daca nu stii, te uiti la filme pentru adulti. Bafta!

| sebysebyca a răspuns:

Pai vii si iti arat eu ce trebuie sa faci! cu siguranta o sa vrei sa-ti arat toata viata!

| neutrino a răspuns:

Bine ca exista vointa. Si spui ca ai un iubit care nu te poate ajuta?

| Oana92 a răspuns:

Daca nu te simti pregatita nu o fa, o sa regreti mai tarziu!
Daca nici macar nu sti ce presupune un act sexual nici nu te gandi macar sa o faci! Citeste, intreaba, afla de unde poti tot ce trebuie inainte sa faci asta!