| nicolici02 a întrebat:

Buna am si eu o problema iubitul meu vrea s-o facem mereu si as vrea sa stiu daca sunt probleme? Sau daca sunt riscuri... il iubesc foarte mult dar el uneori crede ca il insel...Cine ma ajuta? Dau fundita

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are suficientă încredere în tine, ceea ce nu este bine.
Folosiți prezervativul și cel puțin o dată pe an să mergi la un control ginecologic.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Problema este ca e cam,, nesatul,, alte probleme nu vad sa fie

| bogdan133 a răspuns:

Daca el va folosi ''prezervativ'' si veti face sex protejat nu exista nici un risc. Dar fii sigura ca asta vrei tu sa faci! nu depinde totul doar de el

| Alicezzz a răspuns:

Nu vad problema este ok daca tu accepti... doar sa va protejati ca apoi chiar o sa ai probleme nedorite!

| sensualus a răspuns:

E biniditat, da nu mai spune si la prietene ca ti-l iahappy

| frumusyka334 a răspuns:

Depinde de varsta voastra ..probleme nu pot fi pe plan fizic e ceva normal dar incearca sa o faci cu el mai rar ca e mai frumos ca altfel poate se plictiseste si nu e bine incearca sa i explici si incearca sa il faci sa inteleaga ca e mai bine ma putinwinking cel pic de 2 ori pe saptamana si aia cu unselatul ori e prea gelos ori vrea sa obtina asta si nu stie cumwinking data viitoare cand zice asta zi sa te creada pe cuvantwinkingdaca te iubeste

| Sandya a răspuns:

Probabil e genu de tip foarte gelos si vrand so faceti mereu vrea sa stie sigur ca tu esti numai a lui si ca nu il inseli...depinde de tine si el ce vreti sa faceti in continuare dar eu ti-as sugera sa nu ii prea accepti propunerea.