| CretzulinaB a întrebat:

Bunahappy am o problema, nu foarte mare... dar as avea nevoie de parerile voastre.Cum sa ma port cu o rivala? sau cum sa-i vb? am propriul "mod" de a actiona in felul meu. Dar cum am mentionat, as vrea si parerile voastre sa ma ajute.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Draga cretzulina! linseaz-o daca face figuri, cu mascatii daca nu se poate altcumva! glumesc! parerea mea, care nu stiu daca o sa-ti placa, este sa te comporti ca si cu o sora de a ta! sa ii raspunzi raului pe care ea ti-l face cu bine! de exemplu daca ea te injura si tu ii raspunzi la fel ajungeti de va omorati... mai bine raspunde-i cu o vorba buna pentru a-ti arata deminitatea si pentru a o rusina.crede-ma ca functioneaza! incearca! succes

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Ignorand-o,dar de ce rivala? nu inteleg...

| zeeeeeex a răspuns:

Cand nu e atenta... deseneaz-o pe spate, tunde-o si slabeste-i cureaua laughing

| vlaaddd a răspuns:

Fi indiferenta!

| PauPaula a răspuns:

Nu trebuie sa te certi cu ea pur si simplu ingnor-o pentru ca la un moment dat o sa se sature sa te mai bazaie.nu cred ca trebuie sa te enervezi certandu-te...pur si simplu ignor-obig grin

| radupetru a răspuns:

Nu o asculta sau daca te enerveaza striga