| SexycoldVamp a întrebat:

As vrea si eu parerile voastre.Cum vi se pare numele de Inuka?
Parerea cea mai interesanta primeste funda!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincera sa fiu nu am prea auzit de numele asta dar mi se pare un nume interesant, cand spui,, inuka,, parca ai consola pe cineva, mai mult un nume de alint

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Pai, numele Inuka este ciudat dar si interesant. Adica, nu prea este folosit si sincer, este prima oara cand aud de el. Suna ciudat cand il pronunti dar este interesant. happy Mie una imi place, dar nu as vrea sa ma cheme asa;]]

| mihaibrad a răspuns:

Inuka - placut urechii, deci si sufletului. Pare ca o mangaiere happy. Se potriveste unui suflet cald, bun, bland.

| CristinaCtC a răspuns:

Inuka e un nume. destul de interesant si special. Cine poarta numele asta se poate mandri ca e un fel de ''unicat''.
Mai rare nume d'astea

| SexycoldVamp explică:

Pai e o porecla, gen apelativa, dar ma gandeam ca poate intr-o zi...