| Eu_8005 a întrebat:

Am o problema. nu lucreaza internetul de la mobil, nu stiu ce are adica am internet si skypul lucreaza, dar cand deschid o pagina de ex. google se inchide. ce as putea face?
P. S. scuze pentru categoria aleasa

1 răspuns:
| ShadySeen a răspuns:

Poti reinstala softul de la telefon sau sa ii faci un upgrade.Dar este posibil sa tii se incarce mai greu pagina de internet datorita vitezei de la internet deoarece skypeu are un fel de cache la telefon( cel putin eu asa am la galaxy s2 )