| BlackRose08 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o problema. Am abonament la Orange si am si internet pe telefon, iar de azi dimineata nu stiu ce are internetul. Adica de ex: dau sa intru pe mess scriu adresa http://www.yahoomessenger.com (asa trebuie sa scriu ca sa imi intre pe mobil) apoi apare aia unde dai sign in, dau sign in si dupa care mi se inchide telefonul si se porneste din nou. Am incercat la fel si cu youtube-ul. Mentionez ca aseara mergea fara probleme! Dau funda! Va rog avutati-ma! scuze categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie repede!

2 răspunsuri:
| BlackRose08 explică:

Da. imi era de ajutor daca raspundeai acum cateva saptamani.

| djdan_3344 a răspuns:

Cred ca telefonul e cu viruşi!