| dragutsa a întrebat:

Cum scap de internetul de la imvu din internet explorer? cand deschid pagina in loc de google imi apare imvu. cum scap sa-mi apara acolo din nou google?

Răspuns Câştigător
| Tazzer a răspuns:

In dreapta sus e butonul de setari (care arata ca o rotita dintata), dai click pe el si dai la "internet options" si iti apare o fereastra.Si acolo la "General" scrie "Home page" si scrii, spre exemplu, www.google.ro.Pourma dai click pe "se aplica" apoi "ok".e posibil cand il redeschizi sa te intrebe daca vrei sa setezi pagina aleasa ca "home page" si dai "ok" sau "da". Sper sa iti fie de ajutor.