| anuscha997 a întrebat:

Buna happy
Am o problema, nu stiu cat de mare e insa, am prieten si imi place de un baiat din clasa a8a :-s. Baiatul ala nu prea vorbeste cu mine, adica ne cunoastem ne mai intalnim pe afara ne salutam vorbim si chestii de genu, dar ne intalnim intamplator. Sincer nu stiu ce sa fac... Sa ii dau papuci prietenului sau nu? straight face Si cu baiatul cu as putea sa il fac sa ma remarce. Stiti nu vreau rasp de genu : Fii tu insatssi ii va placea asta. E genu ala mai nebun putin whistling. Ceva sfaturi?
Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Lasa l pe actualul daca nu te mai atrage, indiferent daca o sa fii cu baiatul acesta sau nu

Pune ti ordine in sentimente.
Dupa ce esti libera flirteaza cu baiatul acesta.Vezi ce iesesmug

Răspuns utilizator avertizat
| denise_4825 a răspuns:

Mai intai gandeste-te bine daca vrei sa-i dai papucii prietenului tau. Stiu ca intotdeauna ii mai interesant cel pe care nu-l ai, dar oare merita riscul? Cel mai bine ar fi sa faci cum iti spune inima, pe care crezi tu ca il placi mai tare. Si in legatura cu ce sa faci sa te remarce...pfiu, mai greu la partea asta. Depinde foarte mult de caracterul lui, de zodie si mai ales de diferenta de ani dintre voi. Daca vrei sa mai vorbim sau alte sfaturi da add la id asta vyolet_angel_13:*
Sper ca ti-am fost de ajutor