| fonfy a întrebat:

vreau sa va spun ca mie imi place de un baiat de mult timp iar el se dadea la mine si chestii din astea iar intr-o seara m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca da. noi suntem in aceeasi clasa. iar acum cand sunt cu el, cand ne intalnim la scoala ne salutam dar rar vorbim si chestii de genu, acum parca imi pare rau ca i-am zis ca vreau sa fiu cu el ca era mai bine inainte, aveam o fregventa mai buna cu el decat acum cand suntem impreuna. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna. stai ca nu am inteles, sunteti impreuna sau nu? ca daca da, e cam ciudat ca el sa nu vb cu tine. daca e prietenul tau si ii este rusine sa se afiseze sau sa vb cu tine, e o problema destul de grava. trebuie sa discuti cu el. asta nu este relatie. bafta!

| fonfy explică (pentru LadyGA):

Da sunt impreuna cu el.

| LadyGA a răspuns (pentru fonfy):

Pai atunci situatia e ciudata. ar trebui sa vorbesti cu el. ii este rusine cu tine? intreaba-l zi sp ce ai p suflet.bafta

| fonfy explică (pentru LadyGA):

Voiam sati mai spun ca de curand la scoala sa organizat o discoteca. el a dansat mai tot timpul cu mine, dar la melodiile de vals si din astea a dansat cu o prietena de-a mea? a doua zi la scoala nun prea am vb cu el ca eram suparata si el se baga in seama. oare e vreun test din care mai fac baietii? sa ma puna la incercare?

| LadyGA a răspuns (pentru fonfy):

Scuze, abia acum am vz ce ai scris. nu mi se pare normal, oricat de mult s-ar baga in seama cu tine, ca el sa mearga sa danseze cu alta, pe tine nerecunoscandu-te ca iubita. ce ai mai rezolvat? happy

| fonfy explică (pentru LadyGA):

Pai m-am despartit de el, pentru ca nu mi s-a parut ceva normal, ca el sa fie cu mine si sa danseze cu alta...si oricum el atunci s-a combinat cu fata respectiva dar au fost doar o zi impreuna.

| fonfy explică (pentru fonfy):

Dami si mie id tau daca vrei ca sa mai vb...

7 răspunsuri:
| Magdallena a răspuns:

Sa ii spui ce ai pe sufllet si poate va intelege...majoritatea inteleghappy