| SpectralSong a întrebat:

am o problema. Nu stiu cum..si de ce...dar ma excit foarte repede, ma masturbez des...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta alta ocupatie, se intampla sa faci asta totusi nu pot sa inteleg cum poti sa exagerezi, doar pentru asta traiesti?

| Wehes a răspuns:

Abtine-te.
Leagati-o.
Cauta-ti alte ocupatii.

| geocarul a răspuns:

Esti fata sau baiat

| Gg26 a răspuns:

Daca esti baiat, si o faci asa cum zici tu, des..practic ti-a devenit un obicei, cauta-ti altceva de facut, citeste ceva, vorbeste cu cineva..cand simti nevoie ia-te la vorba cu un prieten iesi pe afara big grin serios. e ok sa te masturbezi dar daca o faci prea des si te exciti si foarte repede din cate stiu s-ar putea sa suferi de ejaculare prematura( adica sa ejaculezi foarte repede dupa ce incepi un contact sexual) Succes. Funda?