| danutzromanu a întrebat:

cand ma masturbez ma excit foarte tare si este in erectje si as vrea sa stiu daca trebuie sa ejaculez sau nu, adica ma refer daca este vreo problema daca nu ejaculez cand sunt excitat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Adică să ai orgasm cu ejaculare în timp ce dormi.
http://dexonline.ro/definitie/poluție

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai tu ti-o freci doar asa pur si simplu efectiv din lipsa de ocupatie, doar ca sa te afli in treaba? laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu e vreo mare scofală, în afara faptului că ratezi un orgasm. Și îți cresc șansele să ai parte de o poluție peste scurt timp.

| danutzromanu explică (pentru mihai69):

Poluție? Adica?

| mihai69 a răspuns (pentru danutzromanu):

Adică să ai orgasm cu ejaculare în timp ce dormi.
http://dexonline.ro/definitie/poluție

| knovak69 a răspuns:

Cam asta e si ideea cand te masturbezi si esti excitat, vrei sa te eliberezi si astfel sa ejaculezi, deci nu e nici o problema, ba chiar e bine pentru tine si ai un orgasm, ceea ce o sa te faca sa te simti bine. nu te restrange de la a te masturba si a te ejacula, nu e sanatos, o sa doara putin daca te restrangi (sau chiar mult daca esti la limita) si dureaza ceva sa-ti calmezi erectia.