| goguie a întrebat:

am o problema pe care nu stiu exact cum sa o interpretez. Nu de mult mi-am inceput viata sexula, totul a fost frumos dar din pacate relatia s-a terminat, in timpul relatiei (care a durat 2 ani), mi-am facut o rutina in ceea ce priveste orele de sex saptamanal, dar acum nu mai am partener si nu sunt genul de fata care sa se daruiasca oricui, astfel ca trebuie sa ma abtin. problema este de fapt ca am niste fantezii care deja devin insuportabile. Am vise extrem de erotice noaptea profesorii cei mai in varsta (cu experienta in domeniu) si ma trezesc in fiecare dimineata excitata si dezbracata, este foarte frustrant deorece de cele mai multe ori ma trezeste mama ca sa merg la scoala, din cauza acestor vise sunt si foarte extenuata, nu ma pot gandi la nimic altceva decat la un mod in care sa imi potolesc poftele.Va rog frumos spuneti-mi ca nu sunt nimfomana si ca exista ceva care m-ar putea ajuta Va rog luati-mi intrebarea in serios si nu faceti glume proaste! multumesc!

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Esti foarte tare

| goguie explică (pentru DNSK):

Multumesc laughing

| DNSK a răspuns (pentru goguie):

Am vorbit serios

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca esti o nimfomana...mai micuta. Daca nu te poti autostapani si nu doresti sa mergi la un medic, atunci apeleaza la un prieten sa te ajute, pana-ti faci din nou o relatie stabila.

| sofisis a răspuns:

Este posibil sa fii dar este si foarte posibil ca hormonii tai si curiozitatea ta sa nu iti dea pace.
Daca continui asa, cauta-ti un "*** buddy" si gata.

| cristimihailov a răspuns:

E normal. Se mai intampla.
Cauta-ti un prieten si se rezolva.

Altfel mai mult sport. Mult mai mult. Ca sa te epuizezi si sa dormi lemn.

| Oana92 a răspuns:

Masturbeaza-tewinking Si nu e o gluma!

| Alcyon a răspuns:

Corpul tau s-a invatat cu sexul si acum iti cere. Incearca sa practici un sport sau daca nu mai poti rezista, masturbeaza-te.

| pietrean a răspuns:

Ce poti face in acesta situatie,ar fi bine sa folosesti niste ceaiuri,calmante,care te pot ajuta sa nu mai ai vise excitante, sa poti dormi linistita, ca sa te poti odihni. Ceai de valeriana, de tei, sunatoare.Si asa te si hidratezi!
De nimfomana,nici vorba,nu ai ajuns in faza asta, dupa ceea ce ai descris.
Poate un SEDATIF PC,care se da fara reteta,ti-ar prinde bine,dar asta sa nu-ti devina un obicei.
Poate niste plimbari lungi cu prietenele,o ocupatie solicitanta(cursuri de dans,inot, aerobic, un sport), ar fi recomnadata, ca sa fii mai obosita.

| ZuzuMissy a răspuns:

Ori iti cauti un baiat cu care sa fii impreuna, ca si iubit.ori un baiat pe care sa il tii doar pentru pofta de sex, decat sa incerci cu alte lucruri pastile sau altceva sa iti strici organismul, stii cum se zice, ce ii natural ii sanatos, parerea mea, sau ia-ti un vibrator pana iti vei faci un iubit ...de curiozitate cati ani ai?

| goguie explică (pentru ZuzuMissy):

| ZuzuMissy a răspuns (pentru goguie):

Multi inainte,,,, si la varsta ta nu iti poti gasi un partenere? sa iti faci un iubit ..ca eti destul de mare ..de ce nu esti cu cineva care sa iti poti potolii pofta

| AlexxTrk a răspuns:

Cauta pe cineva care sa iti potoleasca poftele astea, altfel nu vad cum ai putea sa nu te mai gandesti la asta happy