| Vanea_6042 a întrebat:

Am o problema mare. Imi place foarte mult de mama celui mai bun prieten. Are 40 de ani si arata foarte bine, iar sotu ei e plecat afara. Am fantezii si vise erotice cu ea si mi-as dori f mult sa incerc cumva sa ii explic ca imi place de ea.
Cum sa o abordez, putem face sex?

12 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Eu zic sa te abtii si sa-ti iei gandul de la asa ceva. Daca ii vei spune sau ceva de genul asta risti sa te faci de ras in tot orasul si povestea asta sa ramana mult timp. Crede-ma iti va anula multe sanse cu ceva fete de acolo. Mai bine gaseste-ti ceva de varsta ta.

| Alex0194 a răspuns:

Da in vis cu siguranta altfel nu astea-s vise interzise irealizabile vreodata. Am si eu o intrebare esti intreg la cap? (fara suparare)

| Baby a răspuns:

Chiar ai o problema.la cap

| MMadalina a răspuns:

A?

Cel mai bine ar fi sa te orientezi spre altcevawinking

O zi bunahappy

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

:O stiam ca exista la orice om fantezii din dragoste dar asta este prea de tot. in primul rand ca este mama celui mai bun prieten al tau, ceea ce inseamna ca poate sa-ti fie si tie mama. nu mai punem ca este o femeie adulta care nu cred ca are niciun fel de interes sa se uite la un baiat mult mai tanar decat ea.
am vazut si eu cazuri in care diferiti tineri se simteau atrasi de cineva mult mai in varsta, poate doar din sentiment de admiratie, respect...
fie faci misto de noi, fie spui adevarul. in ultimul caz te sfatuiesc sa-ti gasesti alte preocupari si sa te uiti la fete de varsta ta.

| mario a răspuns:

Mai si eu am trecut prin asta, dar mie imi placea de mama iubitei mele.pana la urma am rezolvato si pe ea.eu iti zic, sa. i faci ochi dulci, sa o masori din cap in picioare cand esti langa ea, sa. i faci coplimente, o sa isi dea seama, pentru ca este o femeie matura si gandeste mult mai mult si daca zici ca e plecat sotul ei, s.ar putea sa o ai cat de curand,, succes

| mario a răspuns:

Am glumit mai sus ma, cu toate ca mi.as dorii sa fac sex cu o mamica buna si sexiwinking. iti urez bafta tiewinking

| Loryoficial a răspuns:

Si cati ani ai? daca ai mai putin dfe 25 de ani nu o sa mearga si oricum stai pe curu tau si incearca sa iti faci o prietena, nu sa distrugi o familie! daca afla prietenul tau... daca afla sutol femeii? :O esti bolnav? mai bine du-te la curve!

| MANDY_2679 a răspuns:

Te-au dat si la tv cu intrebarea ta cretinutahee hee

| FanMJJ a răspuns:

Laso moarta... gandeste-te la altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'i bice prietene, bag'o la colt, poate ii place mai dur la varsta ei. Lasa'l pe baiat ca nu o sa afle, tu sa te simti bine :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns : Si noi!