| CautFataD a întrebat:

Buna am o problema sa zicem sentimentala.Cum pot gasi o fata eu senzatia ca imi trebuie neaparat o fata de care sa ma indragostesc.Voi cum v-ati gasit partener ziceti-mi si mie va rog. Poate sunt fete interesate si aici.Pls help founda!

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna.
Si eu am trecut printr`o problema asemanatoare. happy
Si aveam nevoie sa fiu cu cineva, dar daca nu gaseam pe cineva potrivit pentru mine.
Am zis sa raman singura, ca atunci cand o sa ma astept mai putin o sa apara cineva happy
Si chiar a aparut laughing
Deci nu trebuie sa disperi.
Pt ca asta se intampla cand e sa fie, sa-ti gasesti pe cineva, nu batand din palme :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru C26):

Sa vezi ca are sa-ti ceara id-ul, daca nu macar nr-ul de telefon sau CNP-ul laughing

| C26 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

3 răspunsuri:
| CautFataD explică:

Sincer imi doresc o fata pentru ca fata este importanta in viata unui baiat simt nevoia de o relatie dar sunt destul de tanar dar o simt probabil m-am maturizat prea repede si nu e prea bine va multumesc pentru raspunsuri.