| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Pentru fete,ce va enerveaza cel mai rau la un baiat si poate fi un deal-breaker pentru o posibila? Sa zicem ca intalnesti un baiat care iti place foarte mult,va intelegeti bine tralala,dar cu toate astea e ceva care va face sa ziceti ''ok, du-te draq''rolling on the floor nu neaparat chiar asa dar intelegeti voi

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Fumatul sau alte vicii costisitoare care afecteaza comportamentul pe termen lung.

| Celestina003 a răspuns:

La mime personal, păi, răspunde greu, se schimbă, nu se tine de promisiuni, vorbește cu mai multe fete" nu îți face cadouri gesturi acolo mici, ", nu vrea să treceți prin greutăți împreună.
Te tine în relație 2 ani dar fără inel.

| spuncevreau a răspuns:

Da, așa este