| CrazyBoy_9916 a întrebat:

Buna am o problema serioasa. Va rog sa nu va bateti joc. Am 13 ani si am o problema la organul genital. Este putin stramb in jos iar cand trag de pielita se face ca o cochilie de melc. Frenumul(ata penisului) il trage in jos. Va rog ajutati-ma. Cum pot sa il indrept fara operatii si fara sa ma duc la doctor?

3 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Pune'l in ghips laughing eu cred ca ar trebuie sa te duci la medik...si stai lin ca penisu difera de la un baiat la altuwinking

| vOdK a răspuns:

Asa este la varsta cand ti se dezvolta, asa era si al meu, dar acu e totul in reculawinking ma mandresc cu ''jucaria'' meawinking si apropo: nu o sa vezi tu niciodata penis dreptwinking

| Andre95 a răspuns:

NU ai nici o problema...este normal