| dianamaria90 a întrebat:

Am o problema si sper sa poata cineva sa ma ajute. Acum o saptamana am avut contact sexual neprotejat. Menstruatia trebuie sa apara peste inca o saptamana, insa de doua zile am o mica problema "maro". Nu este chiar scurgere, nu este deasa, insa este, si ma sperie. Care poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai luat o infectie de la partenerul tau. Trebuie sa ajungi repede la ginecolog, fiindca se va agrava (poate fi trichomonas sau Chlamydia).

3 răspunsuri:
| anca13 a răspuns:

Pai de ce ai facut neprotejat? vrei copil sau? ai ciclul regulat? pentru ca de obicei se intampla asa inainte de venirea lui.Foloseste prezervativ sau du-te la ginecolog sa iti dea antic. in cazul in care nu vrei copii.Nu va mai bateti joc de voi de tineri

| Candice a răspuns:

Pai uneori inainte sa-ti vina apare chestia aia maro. Nu te speria, o sa-ti vina ciclul azi sau maine tongue Funda?

| RawrLexa a răspuns:

Ai facut ca-ca pe tine :-)).
Scuze nu te pot ajuta :-]