| Prodan_Ionuț_1999 a întrebat:

Buna, am o relatie cu o fata de 25 de ani iar eu am 18 ani, asta nu este o problema, pana acum a fost la mine, am facut sex si ea isi dadea drumu de trei ori iar acum in 2 ore imi dau drumu de sase ori si ea niciodata... ma gandesc sa iau un inel. dar nu stiu daca inelul opreste ejacularea, voi ce spuneti? Stiu ca inelul mentine penisul tare, ferm si cu vene pe el, sau ce imi recomandati? Nu vreau sa o pierd doar din cauza asta...

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu din cauză că ai sau nu inel nu are ea orgasm.
Vorbeşte deschis cu ea şi află care e motivul real!

| Prodan_Ionuț_1999 explică (pentru mihai69):

Eu am orgasm in maxim 5 minute, pana acum nu aveam, faceam sex linistit o ora

| mihai69 a răspuns (pentru Prodan_Ionuț_1999):

Păi cam așa îmi dădea și mie, că „de 6 ori în 2 ore" înseamnă fix 20 minute / act sexual + revenire. Deci da, cam 5 minute maximum per „partidă". Păi chiar nu prea văd cum ar putea să termine în condițiile astea.
Concentrează-te mai mult pe preludiu, pune un prezervativ care întârzie ejacularea, folosește și cele 10 degete + limbuța din dotare și o să vezi că va avea și ea orgasm!

| Ara997 a răspuns:

Mna,daca numai din "cauza asta " sta cu tine...

| kandaraki a răspuns:

S-a saturat fata de tine si gata. Isi va gasi pe cineva de varsta ei si pe tine te va lasa balta!

| sweetangels a răspuns:

Daca o pierzi din cauza asta ce sa mai zic...e o scuza puerila pentru faptul ca nu te mai vrea deloc. O femeie nu te paraseste pentru ca nu isi poate da ea drumul! 97% din femei NU au orgasm cand fac sex cu iubitul. De aici trage tu concluziile laughing

| Prodan_Ionuț_1999 explică (pentru sweetangels):

Frate inainte avea 3, 4 orgasme pe numar, acum s-a schimbat situatia laughing

| sweetangels a răspuns (pentru Prodan_Ionuț_1999):

Ce ii faci? cat o ai?

| Livelord a răspuns:

Eu zic sa cauti printre intrebari. Simtindu-se prost ca era singura 'care isi dadea drumu de trei ori', probabil a pus si ea o intrebare asemanatoare pe aici.
Asta e motivul pentru care treburile s-au schimbat!