| JHsbjdhsb a întrebat:

Heyy,ce sanse sa ramai gravida daca ai facut-o cu prezervativ dar cand ati terminat jos la inelul prezervativului era ceva alb (ma gandesc ca poate sa fie de la mine pentru ca el a zis ca nu avea cum sa curga dupa inel pentru ca simtea) și prezervativul nu era spart deloc si nici in ziua fertila nu sunt, voi ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Greu de aflat ce era si de unde era acel lichid...
Dar pe viitor incearca sa vezi cat de strans este prezervativul ala pe penis, sa nu ii cada in timpul sexului si sa-l scape in vagin.

un prezervativ pus corect trebuie sa fie foarte-foarte strand pe penis, fara sa faca cute sau pliuri, ca sa nu se rasuceasca si sa pocneasca la sex, sau sa nu se ruleze si sa cada in vagin, ori sa coboare si sa iasa sperma pe langa inelul de la baza penisului.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca prezervativul a fost folosit corect si nu e spart atunci probabil e de la tine. La urma urmei noi nu am fost acolo sa stim ce ati facut voi

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de larg era prezervativul?

| JHsbjdhsb explică (pentru Violleta2022):

Bruh nu era? il strangea i think

| Violleta2022 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Ia mai gandeste-te, daca-l strangea... de unde era lichidul care se prelingea din prezervativ?

| JHsbjdhsb explică (pentru Violleta2022):

De la mine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Greu de aflat ce era si de unde era acel lichid...
Dar pe viitor incearca sa vezi cat de strans este prezervativul ala pe penis, sa nu ii cada in timpul sexului si sa-l scape in vagin.

un prezervativ pus corect trebuie sa fie foarte-foarte strand pe penis, fara sa faca cute sau pliuri, ca sa nu se rasuceasca si sa pocneasca la sex, sau sa nu se ruleze si sa cada in vagin, ori sa coboare si sa iasa sperma pe langa inelul de la baza penisului.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu este posibil sa ramai gravida.

| anonim3247 a răspuns:

E de la femeie ce ai văzut tu.

| anonim3247 a răspuns:

Ce spui tu face femeia în timpul sexului în special în anumite poziții.