| fana1fp a întrebat:

Am o relatie cu un baiat, care na e solist vocal si nu ar prea vrea sa afle lumea de relatia noastra.Sunt de acord pentru ca oricum nu-mi place sa ma sarut in public si din astea.Dar niciodata nu imi raspunde la telefon si tot timpul gaseeste scuze.Cand ma intalnesc cu el ma simt atat de bine si nu pot sa ma cert cu el fiindca il iubesc si e ata de scump.Imi spune vorbe dulci e atat de romantic.Pur si simplu nu pot sa ma iau de el fiindca imi inchide gura cu un sarut Oare ma inseala? De ce nu imi raspunde la telefon.Mie frica sa nul pierd.Ce parere aveti? Stiu ca barbatii inseala dar il iubesc mult si sicer nu ma deranjeaza o relatie de o noapte dar sa nu intervina sentimente.Nu vreau sa aiba o relatie in paralel cu mine.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ok sa tina relatia secreta fata de fani, dar fata de familia lui?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee prin natura meseriei se crede mare gigolo si isi pastreaza usi deschise

| Alcyon a răspuns:

Baietii de genul asta, au nu stiu cate fatuci pe care le sexeaza. Doar nu crezi ca esti singura?! Cum il suni tu, probabil il mai suna vreo 20, si de asta nici nu raspunde la telefon. Sfatul meu e sa lasi "solistii vocali" care canta pe la masa tuturor, si sa-ti gasesti un baiat normal.

| MskDesign a răspuns:

Lasa-l! Ia intrat fumurile in cap. Daca nu vrea sa se stie de relatia voastra, inseamna ca nu te vrea si te foloseste.Eu cand m-am indragostit de sotia mea nu stiam cum sa-i arat lumii mai repede!

| Pinocchio a răspuns:

Sunt doua lucruri dubioase.
Ce motiv ar avea sa nu se afle relatia voastra? asta nu ar insemna sa va sarutati in public.
Iar ca nu raspunde deseori la telefon hmmmmm nici asta nu e ok.
Parerea mea este ca vrajeste si pe altele simultan.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Mda.
Nu mai chiuli de la romana.

''Am o relatie cu un baiat, care na e solist vocal si nu ar prea vrea sa afle lumea de relatia noastra''
Motivul?
Ii este rusine cu tine sau mai are pe cineva si nu vrea sa se afle...?

''Stiu ca barbatii inseala''
Cum ai aflat tu de treaba asta?

''nu ma deranjeaza o relatie de o noapte ''
Sa inteleg ca nu te-ar deranja ca el sa aiba o relatie de o noapte?
Aha.Nu mai chiuli de la orele de personalitate.