| mister_8143 a întrebat:

Buna am o relatie de 10 luni.cu tot cu luna care am fost despartiti ca sa zic asa.am fost despartiti o perioada deoarece sora prietenului meu si fosta lui iubita sau bagat in relatia noastra si prietenul meu a cedat.am considerat ca a gresit si i-am acordat inca o sansa dar nu stiu ce sa cred.stiu ca toti meritam o a doua sansa dar cum sa fiu sigura daca el profita de de aceasta sansa si nu-si va batea joc de mine din nou? si problema e ca pe facebook prietenul lui cel mai bun m-a facut "gaurica" ce pot sa cred si ce atitudine sa iau? voi ce credeti el stie despre aceasta porecla de prost gust ca are vreo implicare? ce pot sa fac? sa ma despart de el sau sa-i continui sa-i dau sansa? dar daca-i dau sansa cum sa fiu atenta sa nu-si bata joc de el si prietenii lui de mine? va rog da-ti un sfat? ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu zic sa vb cu pr tau despre porecla asta si saal intrebi daca mai tine la tine sau nu.

| mister_8143 explică:

Offf