| mister_8143 a întrebat:

Buna am o relatie de 10 luni.cu tot cu luna care am fost despartiti ca sa zic asa.am fost despartiti o perioada deoarece sora prietenului meu si fosta lui iubita sau bagat in relatia noastra si prietenul meu a cedat.am considerat ca a gresit si i-am acordat inca o sansa dar nu stiu ce sa cred.stiu ca toti meritam o a doua sansa dar cum sa fiu sigura daca el profita de de aceasta sansa si nu-si va batea joc de mine din nou? si problema e ca pe facebook prietenul lui cel mai bun m-a facut "gaurica" ce pot sa cred si ce atitudine sa iau? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| magiclove a răspuns:

Eu cred ca nu merita. daca vrea saaive o relatie serioasa trebuie sa fie mai matur.

| mister_8143 explică:

Off