| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 3 luni, dar mereu cand ne certam el se enerveaza repede si vorbeste foarte urat cu mine, desi stie ca nu-mi place. Stiti si voi cum injura baietii "baga-mi-as...". I-am zis de chestia asta si mereu zice ca-l enervez de`aia vorbeste asa. Sa ma despart de el sau sa trec peste?straight face

2 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Te desparţi de el şi treci peste.

| PuFaRiNa007 a răspuns:

Cel mai bine pentru tine este sa te desparti de el, daca acum dupa doar 3 luni vorbeste asa dupa alte trei o sati vorbeasca si mai urat o sa te si loveasca. Cat l-ai enerva el daca ar te*ar iubi sar abtine nu e vorba decat de iubire ci si de respect! Mai bine suferi acum 2 3 zile o saptamana decat sa suferi dupa 1 an...