| andreiTheDJ a întrebat:

Buna TPU am o problema maare.deci.am un prieten si la scoala ma pupa asa in sictir si vorbeste urat cu mine si imi zice ceva de genul..iti place sa ***** si la scoala imi spune sa stau departe de el doar salut si salut...
ajutati-ma PLS!
cum sama despart de el pentru ca este agresiv si probabil ma va bare pentru ca se enerveaza repede

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Fa-l pe el sa iti dea papucii
trateaza-l cu indiferenta si sigur nu va mai fi aceeasi situatiewinking

| dreamgirl94 a răspuns (pentru AnGeL):

Good point! chiar merge treaba asta...

| AnGeL a răspuns (pentru dreamgirl94):

laughing pentru mine nu a fost nevoie insa sper sa mearga

| dreamgirl94 a răspuns (pentru AnGeL):

Biiine metoda mea:te iei de mine iti fac ouale cerceibatting eyelashes

5 răspunsuri:
| sniper2998 a răspuns:

Pasul 1, da-mi id-ul tau
Pasul 2, te invat o tehnica de rupt mainile
Pasul 3, cheama-ma ca avocat daca te da in judecatawinking [[[FARA GLUMA!]]]

| Domiinic a răspuns:

Te desparti de el si cat poate sa dea in tine dar dupa exista si lege iti poti lua bani sau ii dai lui parnaie.Bafta!