| Andreixxx12 a întrebat:

Bunahappy am o simpla intrebare cum imi dau seama daca imi iubesc prietena?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi cauti compania ei, o ajuti in tot ce face, o aperi, o asculti cind are nevoie de tine c am din faptele si actiunile tale i ti dai seama cît de mult o iubesti, si dacă i ti face plăcere compania ei.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mulțumesc pentru fundă.

| h3r a răspuns:

Hai că ești culmea, serios.

| HueyFreeman a răspuns:

Patetic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti fluturi in stomac atunci cand o vezi, cand te gandesti la ea, cand vorbesti cu ea.

| AnoOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai mare prostie asta cu fluturi in stomac laughing ai simtit vreodata asa ceva sau doar iti era foame?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnoOo):

Tu chiar nu te simti "intr-un fel" cand vezi persoana pe care o iubesti?
Nu se poate explica senzatia, de aia este simpla denumire de "fluturi in stomac".

| AnoOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar eu unu nu am simtit niciodata ceva in stomac laughing am simtit nu stiu in alte parti (in strafundul inimii rolling on the floor) ) dar niciodata in stomac laughing dar daca spui tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai o zi sau doua ore fara sa vorbesti cu ea si o sa-ti dai seama.

| AndyLavy a răspuns:

Daca ai ajuns sa te intrebi asta, cu siguranta nu o iubesti.

| Ajutatorool a răspuns:

Daca trebuie sa intrebi sigur nu o iubesti.

| Kushina a răspuns:

Buna, imi amintesc ca era un serial, in care o fata placea un baiat, iar acel baiat iubea alta fata. ideea e ca fata intregostita de baiat era extrem de fericita daca persoana pe care o iubea esa fericita, indiferent daca sentimentul era reciproc sau nu. Pe deasupra, fata intragostita, aproape ca a murit incercand sa il apere pe acel baiat. de aici poti trage concluziawinking

| adrian99th a răspuns:

Buna intrebarelaughing!
Pai simplu simti acea atractie...e unica pentru tine...e dragoste ce mare lucru?
Daca nu stii de ce o iubesti e dragoste tongue!

| CrisaCriss a răspuns:

De obicei cand esti intdragostit numai la vederea unei poze sau la auzul numelui persoanei iubite incepi sa zambesti, atunci iti dai seama ca intr-adevar acea persoana te face sa te simti bine happy