| Skumpkatine a întrebat:

Am o vecina pe care o cunosc de mica si ne jucam mereu insa ea se supara mereu pe mine din nu stiu ce prostie cum ar fi ca o prietena de-a mea i-a atins catelusii mici iar ea s-a suparat pe mine ca cica aceea prietena a mea le,, da microbi,, Iar daca nu mai vb cu ea ma plictisesc ca nu am cu cine sa ma joc. Iar cu alte fete nu ma lasa mama sa le aduc acasa sau sa ne jucam si alte fete au deja prietene. Ce ma fac? DAU FUNDITA+VOT!

Răspuns Câştigător
| danishor a răspuns:

Incearca sa ai expici ca nu ai tu nici o vina si sa stea linistita ca nu au luat catei ei nici un microb, daca vrea sa se mai joace cu tine o sa inteleaga daca nu e doar un motiv stupid sa intrerupa orice legatura cu tine. bafta

2 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Pai poate ea nu o suporta pe prt aia ta sau du-te si joaca'te numai cu ea te joci cand cu una cand cu alta happy

| tzintzi a răspuns:

Omg...Kitty care 9 ani ai? laughing