| AnneMarie_9433 a întrebat:

Buna am ramas insarcinata acum 9 luni si luna aceasta trebuie sa nasc. Mentionez am 19 ani si vreau sa stiu cum trebuie sa procedez, imi este frica iubitul meu imi spune ca va fi totul in regula dar eu nu prea credsad un mic ajutor va rog acord Funda:d

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Pai nu stiu eu am 15 ani dar cred ca trebuie sa impingilaughing te va ajuta doctorul sau iubitul taw

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Cum trebuie sa procedezi? adica in astea 9 luni n-ai mers la ginecolog? straight face

| andreeutzaa a răspuns:

Pff...19 ani si deja un copil? De ce va distrugeti asa? Esti prea tanara pentru un copil! Faceti sex cu cap macar!
Oricum iti urez de acum succes pentru bebe.Perioada nasteri este mereu o perioada plina de dubii si de frica.Pe de-o parte de durerea fizica care te asteapta pe alta parte, frica despre cum o sa reusesti sa cresti un copil.Sa cresti un copil e foarte greu si obositor dar in acelasi timp si cel mai frumos lucru din lume.Trebuie sa fii linistita si sa te lasi pe mana medicilor.Cateva ore de durere sa nasti viitoarea ta speranta de viata! Nu ai de ce sa te preocupi. Oricum ar fi cazul ca copiii sa se faca cand esti mult mai matura fata de varsta care o ai!

| andreeutzaa a răspuns:

Eu nu am zis ca nimic rau.Adica sunt fericita pentru ea dar eu am zis doar o parere ca e prea devreme atat! Si eu o admir pentru ca a tinut copilul, dar am zis doar o parere.

| Mary_5158 a răspuns:

Alege un filmulet de aici http://ondemand.mtv.it/ricerca?cu=Teen%20Mom
chiar daca nu vei intelege, priveste, sper sa te ajute cu ceva.
Eu le-am privit pe toate si uneori imi dadeau lacrimile.asta e.
am invatat multe, chiar daca inca nu am copii. bafta. sa fi o mamica fericita

| Anastasia_4911 a răspuns:

RomaniaRules...In loc s-o incurajezi.tu ce faci!?! Stim toti ca e prea devreme and stuff.dar hai sa-i nu-i mai spunem lucrurile astea. Este de admirat.ca n-a facut avort ca celelalte fete de varsta ei.a demonstrat ca este o femeie puternica.a facut prima data o greseala.dc s-o faca si pe a2a? Nu inseamna ca si-a compromis viitorul. poate sa fie o femeie de cariera si cu un bebe la doar 19 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vezi-ti de treaba, este ceva firesc, ce numai tu ai nascut? nastere usoara si sa ne chemi la botez kiss

| katy2541 a răspuns:

Anastasia sunt de acord cu tine 100000%! andreea iti doresc nastere usoara, si o viata plina de bucurii alaturi de bebelushul care il vei avea, fii tare! numai bine! :*

| Schuma a răspuns:

Trebuie in primul rand sa iei totul cu calm,sa-ti faci bagajul de pe acum pentru la spital,neaparat sa-ti iei la tine un suc gen prigat,ajuta fff mult la dilatatie,daca iti asculti medicul si faci exercitii de respiratie, totul o sa fie bine, nastere usoara:*