| oly_7105 a întrebat:

am raspuns pe facebook la o intrebare despre un baiat.problema e ca acesta a sters intrebarea respectiva si eu nu stiu de ce. poate pentru ca nu i-a placut ca i-am lasat-o eu sau poate nu i-a placut ce am raspuns... pur si simplu nu stiu. m-am gandit sa ii las o alta intrebare si asa voi putea sa imi dau seama daca are ceva cu mine in cazul in care o va sterge si pe aceasta. voi ce ziceti? as face bine daca i-as mai lasa o intrebare?:-s

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Nu stiu, eu de obicei sterg intrebarile alea ca unele persoane raspund ceea ce nu imi place sau intrebarile mi se par stupide. Poate de asta a sters si el intrebarea nu i-a placut.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce intrebare? Ne ajuta mult daca ne zici,sa iti raspundem.

De exemplu,zilele trecute a raspuns un baiat la o intrebare despre mine ``I-ar sta lui X bine in fusta mini?``.Am sters aia, nu fac colectie de raspunsuri la intrebari din astea, mai ales ca nu il cunosc.

| Tania a răspuns:

Sau poate nu a vrut sa stie tot internetul porecla lui...

| oly_7105 explică:

Pai era o intrebare de genul ca ce porecla i se potriveste si i-am scris cum i se spunea mai demult straight face

| oly_7105 explică:

Si totusi ce ar fi bine sa fac? sa ii mai las o intrebare si sa vad cum reactioneaza sau sa las totul balta? sad

| AlexKira a răspuns:

Pai spune ce i`ai lasat si asa vom incerca sa ne dam seama din ce motiv a sters comm`ul tauwinking