| theyonutzu a întrebat:

Stiu ca un profil de fb se poate sterge, insa, intrebarea mea este: se sterg toate informatiile despre profilul respectiv de pe server sau se sterge doar legatura care duce la toate acele date de pe server? Adica dupa ce mi-am sters profilul, un hacker ar putea sa dea de niste informatii stocate pe serverele lor despre mine?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Dacă doar te deconectezi,nu rezolvi nimic, rămâi în continure în baza lor de date, mult timp, dar dacă îți ștergi contul definitiv, nu mai este nici o problemă în sensul acesta. Datele dispar definitiv.