| Céline7 a întrebat:

Am si eu cateva problema si am nevoie de sfaturi : In ultima vreme am inceput sa tin la cineva foarte mult,m-am indragostit,dar el o iubea pe alta iar fata aceia avea deja un prieten iar el a incercat sa-i desparta si a reusit,acum sunt impreuna si sunt fericiti in timp ce eu am ramas cu inima zdrobita,mutli tipi din scoala vor sa iasa cu mine dar eu nu stiu ce sa fac ca sa scap de ei, vreau sa ma lase in pace asa ca le-am spus si acum totul e bine cu ei, dar nu pot sa-l uit pe el, a ramas in inima mea, oare de ce? Cum merita sa am comport cu el? Ce sa fac mai departe?

Răspuns Câştigător
| bNarcis a răspuns:

...cunosc sentimentul...acum raspunsurile mele:1.a ramas in inima ta deoarece tu nu vrei sa-l uiti, si il placi
2.el nu ti-a facut nimic tie, nici nu stie ca`l placi(ce`l putin asa reiese din ceea ce ai scris tu), deci merita sa te comporti frumos, si sa astepti ocazia pentru al aborda
3.incearca sa-l faci ...gelos,sa te placa.
sper ca t`eam ajutat...

2 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Daca esti asa dorita de multi baieti, iesi cu alt baiat si fa-l gelos.

| Laugh25 a răspuns:

Te comporti normalhappy
Eu cel putin asa faceam cand pateam si eutongue
De aceea el nu trebuie sa observe oh go on ca nu ai sa rezolvi nimic, daca el iubeste pe alta, nu prea ai ce sa faci happy
O sa plangi cateva zile, 1 saptamanastraight face
Si dupa o sa-ti treacastraight face
De fapt ce vorbesc eu..ca si eu nici in ziua de azi nu am renuntat la elsad
Dar viata merge inainte straight face
Acum o sa iei vacanta si nu o sa'l mai vezi, o sa fie mai usor sa'l uiti
si incearca sa 'fugi' de elhappy