| Lory_1130 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. E ziua prietenului meu implineste 18 ani.Si nu stiu ce sa ii iau cadou.Mai ales ca e majoratul.Imi puteti da niste ideei va rogbig grin. Dau fundita.

5 răspunsuri:
| alexxx_5812 a răspuns:

Pt ca tot dai fundita ai gasit si raspunsul la intrebarea tawinking...

| AnAiLuI a răspuns:

Pai in primul rand nu conteaza cadoul ci gestul
afla ce`i place... un cd cu muzica lui preferata, un parfum sau o bluza[tricou] ceva natural si nu iesit din comun!

| JimmyThePunk a răspuns:

Ok daca esti o fata mai rea poti sa faci cumva sa fii singura acasa... sa-l legi de pat ( sau scaun ) si de aici iti dai seama singura

| nadyank a răspuns:

O bratara din argint sau aur, personalizata cu un mesaj de la tine happy

| Bellaaa a răspuns:

Rama foto digitala unde poti pune poze cu voi 2. big grin