| zebroooi a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a prietenului meu.
Implineste 16 ani si nu stiu ce cadou sa-i fac...
Ma puteti ajuta?
Fundooi happy

Răspuns Câştigător
| didu_5680 a răspuns:

Un parfum finut, care iti place ar fi o optiune. Un medalion cu initialele tale (iar la tine sa fie unul cu initialele lui) sau un breloc cu forma unei jumatati de inimioara...(la tine cealalta jumatate)...ar fi cealalta optiune. Daca strecori cadoul intr-o punguta de cadourihee hee scrie-i si un biletel in care ii spui ca il iubesti love struck

4 răspunsuri:
| alexa18 a răspuns:

Ii poti cumpara orice stiind ce stil are.

| Eu.si.atat a răspuns:

Pai, ai putea sa-i cumperi o bratara de argint sau un ceas frumos (daca poarta).
fundita?hee hee

| boyandme a răspuns:

Eu, ca si baiattongue, te sfatuiesc sa vezi ce ii place mai intai. uite eu de exemplu i-am spus unei prietene ca merg in china anul viitor si mi-a luat un set de bete chinezesti cu tot tacamul, pe care cand le-am vazut m-am bucurat f mult. Vezi ce ii place :->. Depinde si de caracterul prietenului tau. Un parfum Giorgio Armani, sau o bratara :->!
Mult succes si la multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou cu un mesaj tare, o rama cu poza voastra de cuplu, un lant, o bratara, un briceag. eu pe asta merg.