| girl001 a întrebat:

Buna am si eu nevoie sa-mi dati idei de dezmierdari pentru un baiat pe care il iubesc enorm! Ce dezmierdari cunoasteti scrieti aici!))Fundahappy

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca, cel putin la marea majoritate daca nu la toti, le place sa le fie dezmierdat cocoselu'. :-\

| Ingerash a răspuns:

Iubitu,iubitelul meu,gurita mea,sufletel,iepurash,pisoiash,inimioara mea, viata mea, puisor.atata stiu

| girl001 explică:

La vorbe ma refeream

| Katline a răspuns:

Te referi la vorbe sau la dezmierdari erotice? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezmierdarea 1 si dezmierdarea 2... Imi cer scuze, dar atatea stiu. Sunt cu frica de Dumnezeu!

| dianuska a răspuns:

Amorişca mea, bubulica mea, ursulet, mititelu meu, buzishoara mea, burunducu meu, masica, alintatu meu