| senorita.ro a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Intrati pe www.Senorita.ro si dati-mi idei ce anume ar trebui sa imbunatatim la site? Ce tip de articole ar fi mai bine sa punem? Daca aveti idei - sfaturi, va rog sa le scrieti intr-un comentariu. Ne-ar ajuta enorm!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Imi place muzica, insa tocmai ascultam niste Portishead si cele doua nu se amesteca. Muzica pe site e un inconvenient, daca nu cumva ai venit direct de pe hi5. Cate shop-uri online ai vazut tu sa aiba muzica pe fundal? Eu niciunul.
In rest arata chiar foarte bine, singurul lucru care nu imi place e bannerul, e mult prea incarcat. Ai nevoie acolo de ceva relativ simplu care sa iasa in evidenta si sa reprezinte imaginea siteului.

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Deci e un site excelent. Bravo!

| senorita.ro explică:

Va multumesc mult pentru sfaturile date, in sepcial Alexandrei. Am sa tin cont de ceea parerile voastre, si asa am sa fac! Va multumesc inca odata

| senorita.ro explică:

Abh. Mersii de sfat! Cat despre melodie, este pusa de 2 zile, si va mai sta inca 2. E chiar ceva asa... temporar laughing

| senorita.ro explică:

Bun! Headerul e schimbat, melodia scoasa!