| LittleDreamer a întrebat:

Am si eu niste intrebari si vreau sa ma ajutati...imi place de un baiat de la mine de la tara, el sti acest lucru, cand a aflat prima data s-a comportat urat, a trecut un timp si se tot baga cu mine in seama.Intr-o seara m-am trezit cu un sms de la el ca imi vrea id de mess am vorbit 2 seri si mi-a dat ignor. Dupaia m-a scos si am tot vorbit.Intr-o seara eram la tara si m-a sunat se ne intalnim si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el am fost impreuna 2 zile.si dupa aia gata mi-a spus ca a fost beat si ce a fost intre noi a fost o prostie... ns ce sa ma cred vreau niste pareri. Apropo din nou se da la mine

6 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Mdam...trebuie sa intelegi ca nu e un bun tip pentru tine, mereu nu stie ce sa faca, ba sse da la tine, ba nu, chiar nu e absolut de hotaritor.Mai bine nu te da la dinsul-si lasa-l citeva zile fara vorbele tale.sau ceva de genul acesta.si apoi vei face concluzii daca chiar inttradevar te place, daca va suferi fara tine.

Bafta

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Lasa-o balta! Ignorar. E clar ca este mai mare decat tine! Nu este de tine! Niciodata nu va tine la tine asta e clar deoarece este genul de baiat care vrea numai aventuri. Stie ca iti place de el si din asta.

Stii ce zice:,, Lasa-o ma paia ca stau si eu o zi doua si ii dau papuci si ma impac cu ea cand am eu chef ca nu ma refuza ca este innebunita dp mine''
Eu te sfatuies sa numai ii accepti orice vrea el, pur si simplu ignorar.Stiu ca iti este foarte greu dar nici de prosta sa nu fi in fata lui!winkingMult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomanda-i un psihiatru, are mare nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o balta! Nu vezi ca se joaca cu tine? Mai sunt baieti asa ca nu te mai lasa la el! Vrea sa faca misto si nu are de cine, arata-i ca te doare in cot de el.Asa sigur isi va propune pe viitor sa te cucereasca.Insa dupa comportamentul anterior te-as sfatui sa o lasi balta cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight faceSi tu pana la urma il iubesti sau nu straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zc sati cauti alt baiat si sal lasi pe acesta in pace cas sigura casi bate joc de tine:*