| Laviy a întrebat:

Am o problema. M-am despartit de prietenul meu. Ma simt distrusasad. Nu mai vrea sa auda de mine, sau sa vorbeasca cu mine, ma rog, asa mi-a spus, dar ma mai suna, pe mess m-a scos de la ignor. Si nah. Un coleg de al lui s-a luat de mine si imediat ce a aflat m-a sunat si m-a intrebat ce mi-a facut ala. Aseara m-a sunat si mi-a spus ca o prietena de-a mea i-a spus ca voiam sa ii zic ceva important. Dar nu era adevarat, si am intrebat-o si pe prietena mea si a spus ca nu e adevarat. Peste 5 minute m-a sunat iar si m-a intrebat daca vreau sa vorbim totusi ca se plictiseste. Dar spre seara un prieten de al lui m-a chemat afara si era si el. Prietenul acela este foarte bun prieten cu fostul meu iubit si incearca sa il convinga sa se impace cu mine. Ieri imi tot spunea sa ma apropii de fostul meu iubit si sa il sarut. Dar cand m-am apropiat mi-a zis "Dispari". Si am inceput sa plang si am plecat. Spre seara m-a sunat si nah am vorbit. Dar a spus ca nu vrea sa se impace cu mine. Odata mi-a spus ca pe mine chiar ma iubeste si il doare cand il supar. Acuma imi zice ca nu-i mai pasa de mine. Credeti ca mai tine la mine dar e prea orgolios sa imi spuna? DAU FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Buna! de obicei prostia la fiecare baiat e ca pun orgoliu in fata sentimentelor :]. Cred ca e o rusine sa suferi dp o fata oh go on.Te iubeste si te vrea inapoi dar il doare prea mult si nu stie ce sa faca:].Se gandeste ca asa e mai bine s pentru el si pentru tine. CAa ti-a zis sa disparii poate ti"a spus"o doar pentru a nu stiui mai face rauhappy pentru ca te are aproape si stie ca nu mai esti al lui il doare doar ca nu arata happy incearca sal intelegi sa ii lasi un timp d gandire nul mai cauta o vreme chiar daca iti e greu happy daca te iubeste te cauta daca nu happy nu merita iubirea ta :* bBafta >:d< :*[Fundita]love struck

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E mort dupa tine, dar prea prost sa ti-o spuna!

| MMihai a răspuns:

Altul...asta este singura solutie corectă.

| BRG a răspuns:

Păi cred că nu are rost să te milogești de el ca să vă împăcați, dacă el ți a zis dispari e clar că nu te m-ai vrea.

| AndaWest a răspuns:

Dar depinde din ce motiv v-ati certat ca sa inteleg de ce se comporta asa, din cate spui tu ar parea ca te place dar iy este frica de ceva

| Laviy explică:

@σяίgίηaℓ Ne-am certat pentru ca eu l-am mintit. Prima data cand l-am mintit m-a iertat si i-am jurat ca nu o sa o mai fac si a adoua oara, el m-a crezut dar mi-a spus ca o sa se desparta de mine cand o sa il mint a doua oara. Si din pacate am facut-o. Si nu ma mai iertat.

| RaZ4Ing a răspuns:

Toate sentimentele lui pentru tine nu s`au dus daca te suna si vorbiti... dar nu vei mai putea intretine o relatie cu el daca se poarta asa. imi pare rau pentru tine stiu ca esti foarte dezamagita du`te cu prietenii prin oras distreaza`te pentru a uita de el. imi pare rau BFT

| deniy a răspuns:

Pai dacă va-ți despărțit din cauză că l-ai supărat tu cu ceva cu siguranță el incă te iubește și și dacă nu v-ați desparțit din cauză ca sa supărat el tot simte ceva pentru tine spune-i daca tot nu mai vrea sa va impacati si etc de ce se comporta asa cauta pretexte sa vorbiti si asa mai departe...

| AnonimaPunct a răspuns:

Buna!
Da, cu siguranta te iubeste mult, insa este intr-adevar prea orgolios. Data viitoare cand te mai suna sa il intrebi daca mai tine la tine si daca va nega, este clar ca e prea "cocos". Daca va spune da... GO ON! Succes!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa pari mai indiferenta,sa nu ii mai raspunzi la telefon,sa pari neinteresata. daca te iubeste, o sa vina el singur la tine o sa treaca si peste orgoliu doar sa nu te piarda. daca nu face asta, nu merita atunci! succes:*