| justme_3711 a întrebat:

Hei. fostul meu prieten tot m-a sunat sa ne intalnim. si am mai vorbit asa cu el. ne -am despartit dintr-o prostie si mi-a si zis acum ceva timp ca el acum regreta. voi ce parere aveti? mai tine la mine? vreau cat mai multe pareri. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Daca v-ati despartit dintr-o prostie si acum te cauta, atunci chiar regreta si isi doreste sa fie din nou cu tine.Nu rata sansa de a mai fi cu el, sigur daca mai ai ceva sentimente si chiar iti doresti si tu asta.Sa fiti fericiti!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sigur ca tine la tine si o sa va impacati, tot dintr-o prostie.

| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu el si sa afli ce crede ce planuri si tot asa. Daca si tu tot tii la el e bine sa incerci sa reinoiesti relatia daca nu atunci nu te staruihappy

| justme_3711 explică:

M-a tot sunat * scuze happy

| Ana213 a răspuns:

2 words : gang-bang

| whotfxcares a răspuns:

Hello big grin pai fi atenta, ai spus ca v-ati despartit dintr-o prostie, deci de ce nu ar regreta?! Eu zic, sa ii acorzi o sansa sau sa vorbesti cu el deschis pe tema asta, atata timp cat nu e genul care sa ascunda lucruri sau sa nu iti spuna drept in fata daca il intrebi ceva sincer (ca stii ca mai is si baietii din aiachatterbox)
Daca nu a trecut asa mult timp de cand v-ati despartit, zic sa ii mai acorzi o sansa. Oricum, tu il cunosti mai bine, tu esti singura care iti poti da seama daca chiar vrea sau nu happy.

P.S: In fond, e scurta viata, de ce sa nu acceptam provocarile?