| Cristina788 a întrebat:

Am fost cu un baiat dupa care nu a mai mers si ne-am despartit.

In ultima perioada s-a comportat ciudat de parca as fi o straina, dar eu in schimb il sunam dar nu raspundea, aseara in sfarsit a raspuns, era cu mai multi baieti care radeau si faceau misto de mine la care mi-a vorbit foarte urat si mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine.
Eu m-am simtit foarte prost (cum adica deodata imi spune ca nu mai vrea sa fie cu mine asa fara motiv).

Dupaia am intrat pe mess sa ma mai interesez si eu ce este cu el si tocmai bine era fratele lui mai mare pe mess, am vorbit cu el si l-am intrebat unde e fratele lui si a zis ca e afara cu baietii.

Dupa care i-am povestit ce mi-a facut la tel, la care a zis ca se ia de fratele sau cand vine acasa si ca o sa ii bata pe baietii aia.
La care a zis: el nu mai vrea sa fie cu tine si de-asta face asa...nu vrei sa iesi cu mine?
si eu i-am zis lasa nu ma lua cu de-astea zi-mi ce are fratele tau in cap? si el a tot insistat sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el ca e indragostit de mult de mine ca are fantezii cu mine ca ar vrea s-o faca cu mine...

si de aseara ma tot suna in continuu ca vrea sa fie cu mine, si mi-a zis ca a vorbit azi cu fratele lui si a fost de acord ca acesta sa fie cu mine. Si m-a intrebat daca sunt de acord, si eu am zis ca da( am zis asa doar sa il enervez pe fostul meu asa cum m-a enervat si el aseara pe mine). Acum m-a sunat si mi-a zis ca s-a luat de baietii aia si ca i-a batut pe toti.

I-o fi batut sau m-a mintit asa pe mine?
Dar nu am inteles de ce prietenul meu mi-a vorbit asa urat? ce l-a apucat asa fara motiv?
si nu inteleg daca acestuia ii placea de mult de mine, de ce nu mi-a zis pana acum? si abia acum imi zice?

Răspuns Câştigător
| anyska a răspuns:

Nu cred ca a batut pe acei baieti. Probabil se da mare. cum a incercat sa se dea si baiatul ala de fata cu prietenii lui. poate era si beat sau ceva laughing! Si nu te lua dupa fratele ala mare. Trimite-l la plimbare sau lasa-l sa te astepte mullt si bine. E doar un profitor!

2 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Multumesc pentru fundita happy. Ce s-a mai intamplat cu baietii aceia?

| IoanaSalvatore a răspuns:

A facut misto de tine

au facut
amn2 laughing