| LuckyMe28 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. ieri m-am masturbat reciproc cu prietenul meu iar el a ejaculat si apoi s-a sters cu un servetel, iar apoi mi-a introdus degetele in vagin. Exista vreo posibilitate sa raman gravida? Sunt virgina si sunt foarte speriata si nu am cu cine sa vorbesc despre asta. va rog sa nu radeti de mine

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Pai nu cred dupa parerea mea, ca sperma a ajuns acolo unde NU TREBUIA. Esti virgina si e normal sa nu stii, dar daca vrei sa vorbesti cu cineva cu adevarat de incredere aceea persoana este mama ta, sau cea mai buna prietena ( daca ai ), poate esti mica si iti e rusine, e de inteles. Dar trebuie sa porti o discutie cu mama ta, pe parcurs. Stai linistita, nu cred ca sperma a ajuns acolo!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-a sters nu sunt şanse.Ca să rămâi însărcinata trebuie să ajungă în vagin o oarecare cantitate de sperma şi să fii în perioada fertilă. Succes şi sănătate!

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Daca avea sperma pe degete posibil, daca s-a sters bine nu