| cristina2022 a întrebat:

Buna,am si eu o framantare sufleteasca mai bine zis,in decembrie inainte de sarbatori iubitul meu mi-a zis dp ani de relatie ca el nu mai simte nimic si ca ar fi bine sa ne despartim,au trecut cam trei saptamani de atunci ne-am mai vorbit,cam rar ce`i drept,eu l-am ignorat eram ranita si sincer nu imi prea mai doream sa vorbesc cu el,pana cand intr-o seara intra pe messenger pe mine si incepe sa imi spuna ca ii pare rau ca ne-am despartit ca ma vrea,ca ma doreste,si ca si-a dat seama ca ma iubeste mult de tot,ca nu doarme noaptile ca doarme cu perna mea in brate,a fost o relatie fara certuri, i-am spus ca si eu il mai iubesc,inca nu ne-am intalnit spune ca el nu se grabeste si recunosc ca nici eu nu vreau sa ma grabesc cum ar trebui sa procedez,imi este cam teama? sunt confuza, un sfat

6 răspunsuri:
| Loredana96 a răspuns:

Odata ce ti-a spus ca nu mai simte nimic, asta e.Eu cred ca el nu merita o sansa. Daca a facut-o odata sigur o sa continuie tot in asa mod.Capul sus, baieti mai sint.Al tau inca e pe drum!big grin

| iRawrr a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa nu-l accepti inapoi fiindca te-a ranit dariti spun ca daca te iubeste cu adv nu ar fi trebuit sa faca asta dar faci cum crezi eu ti-am dat un sfat, daca ti-am fost de ajutor cu placere.

| neutrino a răspuns:

El ti-a spus adevarul atunci cand a dorit sa va despatiti. Restul sunt minciunele si trebuie sa intelegi ca la varsta ta nu exista nici-un baiat care sa merite sa se joace cu tine. Pune-l la colectie si cauta-ti altul.

| PastramăDeElefant a răspuns:

NEXT laughing

| aly1alyca a răspuns:

Asteapta avansuri. Ascultati inima.

| daiquiri a răspuns:

Nicio relatie nu va mai fi la fel a doua oara happy.