| Rodiana a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am 22 ani si acum o saptamana m-am culcat pentru prima data cu logodnicul meu, apoi a doua zi am facut acelasi lucru de 5ori.Nu ne-am protejat deloc dar de fiecare data s-a tras la timp(sperma i-a venit dupa 3-4 secunde) iar intre actele sexuale a urinat de fiecare data(chiar de 2ori), intervalul de timp fiind de o jumatate de ora, o ora. Tin sa mentionez ca eram in perioada de fertilitate iar cicul ar trebui sa-mi vina maine, sau dupa cum am aflat, sa intarzie cateva zile, desii pana acum mi-a venit regulat. Nu am avut nici o simptoma anume, ramane doar sa astept sa vad daca imi vine menstruatia.Intreb din curiozitate daca a existat o posibilitate ca in timpul actului sexual, cand el imi spunea ca simte ca ii vine sperma desii inca nu ii venise propiu-zis incat sa ejaculeze, sa ii fii venit urme de sperma.Sau chiar dupa ce a urinat si s-a sters insistent, verificandu-se de cateva ori, sa ii fii ramas urme de sperma. Va multumesc

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Da eu cred ca este posibil sa fi ramas urme de sperma pe acel canal pe unde vine sperma nu stiu cum se cheama sau chiar pe penis, doar ca s-a sters nu cred ca este de ajuns.Acum ramane de vazuthappy

| PinkTerror a răspuns:

Deci intelegeti oameni buni si in timpul actului lubrifierea(sau lubrificarea, in fine) baiatului are loc printr-un lichid ce contine spermatozoizi asa ca sansele sunt destul de mari big grin

| Relax_7124 a răspuns:

Stai linistita ca daca el a facut asa cum ai zis nu ai cum sa ramai insarcinata pentru ca e nevoie de minim 60 miligrame de sperma ca sa poti fi intr-o intrebare daca ai ramasa gravida, deci stai linistita ca nu ai patit nimicwinking

sper ca ai inteles
funda?puppy dog eyes

| jordan_6666 a răspuns:

Se poate cum ai zis daca ai facut-o de 5 ori supa primele 2 dati se poate sa mai fie"Scurgeri"fara sa-si de seama dar sunt sanse foarte putine