| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Eu si iubitul meu facem sex anal deaorece eu inca sunt virgina.Cand a trebuit sa ejaculeze, a ejaculat in anus, dar o data a ejaculat si pe ****. E posibil ca sperma sa se scurga in vagin si astfel sa raman gravida? Asta s-a intamplat acum 4 saptamani.Si menstruatia nu mi-a venit. Oricum nu imi venea in fiecare luna.Si pe langa asta intr-o zi am avut si o stare de greata care a durat vreo cateva ore. Ajutati-ma, sunt cam speriata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic cel mai sigur sa te duci la farmacie si sa cumperi un test de sarcina nu e nicio rusine, oricum. am mai vazut intrebarea asta la altcineva asa ca am sa dau acelasi raspuns, NU e posibil deoarece sperma are o "cale lunga" de parcurs pana as ajunga destuld e adanc pentru a fecunda un ovul, la fel si cu WC nu mai stiu cine zicea ca daca isi da drumu in wc (WTF?! people) e posibil ca sora lui sau maicasa pot sa ramana insarcinate, bullshit, deci stai cuminte nu ai sa patesti nimic dar cel mai sigur o calatorie pana la farmacie si cumperi un test de sarcina, daca iti e rusine ii zici farmacistei ca e pentru sora ta mai mare(thinking)
Reamintesc : stai linistita!

8 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Gasesti teste de sarcina la farmacie. iti recomand testul barza. personal nu am avut nevoie de asa ceva, dar am auzit ca este bun. happy.

| ghiolbitza a răspuns:

Serios?!? te lauzi ca faci sex anal si ca esti virgina?!? seriously? I don, t wanna live on this planet anymore!

| ghiolbitza a răspuns:

Wa fata, ce ai spus tu nu are nici un sens, din orice punct de vedere ai privi.Cum draq sa zici ca esti virgina, cand tu te **** in cur? iar faza ca ai apelat la sex anal pentru prietenul tau, ca nu poate el sa rabde, am vazut-o intr-un film in care tu nu jucai. Daca te iubeste rabda si lovituri in **** pentru tine. Parintii tai stiu ca tu te **** in cur? ei mai sunt de parere ca esti virgina? Cred ca esti mandria lor.Nu te obosi sa raspunzi, imi ocupi timpul aiurea...

| white_2190 a răspuns:

Banuiesc ca nu esti majora...nu ar trebui sa faci lucrurl acesta.happy stii ce consecinte vei avea? te-ai documentat in privinta sexului anal? pacat

| nike19 a răspuns:

Cum sa ramai daca esti virgina? e ca faza cu ramasu gravida daca faci oral laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M'am uitat pe aici si am vazut ca unele teste nu sunt precise asa ca daca te hotarasti sa cumperi ar fi bine sa cumperi de la 2 producatori diferiti, testul e cel mai bine sa il faci dupa 7-10 zile si cu urina de dimineata, acuratetea testului este cea mai mare atunci.
Scuze de greselile gramaticale scriuu de pe laptop in masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fundabig grin daca vreihappy

| FlorinTanase a răspuns:

laughing intrebare...dc faci sex anal? dc nu normal? daca vrei sa faci sex fathinking numai esti virgina daca faci sex anal..numai te numesti asa..omfg feeling beat up