| ica0007 a întrebat:

..am si eu o intrebare..am facut dragoste cu prietena nu am ejaculat in ea dupa am facut baie si am continuat.este posibil sa fi ramas gravida? ras urgent va roggggg

7 răspunsuri:
| Adinel a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea nu. Daca dupa ce ati facut baie ai ejaculat iar si in ea atunci poate a ramas.Depinde si de perioada ei de ovulatie, pentru ca daca tu ejaculezi in ea in zilele in care ovarele ei elibereaza ovulul atunci poate ramane caci unul din milioanele de spermatozoizi pe care tu ii lasi in uterul ei se poate imperechea ca sa zic asa cu ovulul si asa se va forma noul copil. daca nu era in perioada de ovulatie nu ai dc sa iti faci griji.Intreabo.

| xProxy a răspuns:

Depinde. Daca ti-ai sters penisul foarte bine si l-ai spalat imediat dupa ejaculare nu poate ramane dar daca nu l-ai curatat si ati continuat exista sanse sa ramana.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu v ati protejat intotdeauna exista o sansa sa ramana insarcinata. Faptul ca nu ai ejaculat in ea sau ca ea nu era in perioada fertila doar micsoreaza sansele, dar acestea exista in continuare. E chiar asa greu sa folositi un prezervativ?

| Zozoleparfumath a răspuns:

Nu cred.winking... dar depinde si in ce perioada se afla eatongue. oricum spermatozoizii nu traiesc mult, asa ca stai linistit!big grin

| catandry a răspuns:

Incearca data viitoare sa urinezi sa elimini toti spermatozoizii de pe canal.Nu cred ca a ramas de la atat, nimic nu e exclus, dar cel mai probabil nu, mai ales ca ai facut si baie si probabil s-a dus totul.

| Bambina9000 a răspuns:

Normal ca poate ramane insarcinata....cati ani ai?

| cosmeo a răspuns:

Prezervativ -cel mai bun in toate cazurile