| Ionmaria12 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare.
Am facut-o pentru prima data acum 2 saptamani si de atunci imi tot curge un lichid albicios asa mai gros, de la ce poate fi?
Fundaa ❤️

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia de care amintesti ca ti se scurge din vagun, poate fi un amestec de secretie vaginala normala si mucus cervical infertil. Asta in cazul in care nu are miros urat si nu simti senzatie de mancarime in vagin si/sau in exterior in zona vulvei, care sa fie provocate (scurgerea si mancarimea) de o infectie vaginala. Sanatate!

| Ionmaria12 explică (pentru corbulalbrosu):

Mancarimi dar nu mereu( poate fii ca am facut neprotejat?)

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Creierul tau

| Sofer a răspuns:

E semn de la Dumnezeu.

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut trebuie sa vb in pv pe sau ceva ca sunt prea multe detalii