| Possible a întrebat:

Intrebare pentru fete! Stii de lichidul ala albicios, ei bine mie trebuie in urmatoarele zile sa'mi apara ciclu, si acel lichid nu mai e deloc, e prima data cind mi s-a intimplat asa ceva, la voi cum e?

2 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Pai acel lichid se scurge mai mult prin perioada ovualutiei (adica km la jumatatea ciclului de 28 de zile ). cand esti aproape sa iti vina menstruatia acel lichid nu se mai scurge asa de rau sau chiar deloc.nu te speria, corpul tau se regleaza acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba aici : http://noifetele.ro/main/home.php, iti va raspunde cineva din domeniu. Si gasesti si raspunsuri la alte intrebari.