| popescucarmen43 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare! am făcut sex cu prietenul meu pentru prima oara pentru amândoi..nu am folosit prezervativ dar imediat a ieșit și a ejaculat. dacă mie câteva ore mai târziu după ce-am făcut-o mi-a venit ciclu am șanse să rămân însărcinată? mi-e frica că poate nu știu... poate raman

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul descris de tine formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA chiar si daca sperma a ajuns in vagin. Sexul a fost intretinut in perioada de INFERTILITATE ABSOLUTA a ciclului menstrual adica in timpul ultimelor 9-10 zile ale ciclului cand formarea sarcinii este ABSOLUT IMPOSIBILA. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat în tine și ți-a venit menstruația, dar nu poți fi gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Practic erai in perioada infertila cand ai facut o chiar inainte sa ti vina menstruatia. Chiar daca ai fi facut sex cu ejaculare inauntru tot nu ai fi ramas insarcinata. Sansele ca o sarcina sa apara sunt nule.

| Mihai56t a răspuns:

Nu ai sanse sa ramai.
Mai ales ca el nu a ejaculat in tine.