| anonim3658 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am fost la prietenul meu acasa si era sa facem dragoste( la mine era pentru prima data) cand sa incepem nu am mai vrut eu adica nu ma simteam pregatita...dar dupa am inceput sa ii fac sex oral..totul a fost ok...Dar chiestea este ca trebuia sa imi vina stopul pe data de 2 si inca nu mi-a venit stiu ca nu ai cum sa ramai insarcinata dar nu stiu ce sa fac este bine daca as merge la un control sau este normal sa iti intarzie? Va rog sa raspundeti sincer si fara batai de joc! Multumesc!

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Stai linistita ca insarcinata nu esti!
Inainte de a-ti incepe viata sexuala documenteaza-te despre acest lucru.

| Anndddra a răspuns:

laughing Insarcinata nu esti, stai linistita!

| mihai69 a răspuns:

Ai înghițit? Dacă da, mergi la doctor și povestește-i! va decide el/ea dacă e cazul să intervină sau nu. Oricum, ciclul nu e chiar ca un orologiu, mai și întârzie.

Răspuns utilizator avertizat
| Netrider a răspuns:

M-am uitat peste intrebarile tale, se pare ca faci misto...

| AmaToaRea a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata de la sex oral sau anal ca am mai vazut intrebari din astea...happy deci insarcinata nu esti sigur! poate fi de la alimentatie, o raceala sunt sute de motive care pot intarzia menstruatia

| dudis32 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata de la oral asa ca stai linistita. Menstruația îți întârzie probabil din cauza hormonilor, se întâmplă foarte des ca femei sa avem astfel de dereglări. Mie mi s-a întâmplat ori de la stres, ori după ce am făcut-o prima oara, ori pur și simplu pentru ca eram adolescenta și aveam corpul în schimbare. Nu mai fii panicata și mult succes!