| 135Alex a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare, când fac sex cu prietena mea ejaculez în 2 minute. Puteți să-mi recomandați ceva pentru prelungirea actului sexual sau ceva de genul? Simt că este nemulțumită și îmi și este rușine când se întâmplă. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Foloseste prezervativ, cauta unul cat mai gros, excit-o bine inainte de penetrare, lubrifierea reduce frecarea si implicit excitatia produsa, iar pe de alta parte chiar daca actul in sine nu tine mult, oricum mai compenseaza asta si nu mai e atat de nemultumita. In timp ce faci sex gandeste-te ca ai de platit o groaza de facturi si n-ai bani, ca vine BACul si n-ai invatat nimic, ca peste 2 ore joaca Ral Madrid, etc, etc, etc, dar vezi sa nu se prinda. Adica fii cu gandul in alta parte, reduce excitarea si ajuta la prelungirea actului sexual. Bea un pahar, doua de vin inainte. Alcoolul reduce sensibilitatea. Masturbeaza-te cu o ora, doua inainte. Alege o pozitie in care tu sa detii controlul, intensitatea si viteza penetrarii. Daca simti ca iti vine, retrage-te si schimba pozitia, dar nu te grabi, mai sarut-o pe spate, gat, etc ca sa mai tragi de timp si excitatia sa scada (intre timp ramai focusat pe facturi, meci, examen, etc). Dupa ce ai terminat nu te imbraca si asta e tot, ramai acolo, tine-o in brate, mangaie-o, sarut-o, si cand esti pregatit treci la actiune din nou. In principiu a doua incercare tine mai mult ca prima. Succes!

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Ar fi o idee sa mi-o lasi si mie o tura, doua si tragi si tu cu ochiul al cum se face. Pe urma, repetam impreuna.