| Diana886 a întrebat:

Bună am o întrebare după ce se termină actul sexual şi băiatu se gată puţin pe fund, iar după te ştergi şi mai mergi şi la toaletă. după 15 20 minute mai faci şi un duş se întâmplă ceva? Mulţumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca s-a "gatat" in exterior pe funduletul tau iar tu ai facut si restul lucrurilor descrise, in mod normal nu poate exista nici cel mai mic pericol de a se intampla ceva cu conditia ca sexul sa nu se fi produs in perioada fertila.In caz contrar depinde de experienta si capacitatea partenerului de a isi controla/retine ejacularea. Multa sanatate.

2 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Ta mai bine sa folositi un prezervativ ma gandesc.

| HuShEr a răspuns:

Mai bine puneai intrebarea pe tpu.com/ardeal